12h Sztafeta Ultra Czwórek

 

Dodając kolejny bieg do wachlarza Gali Biegów Ultra, chcemy dać Wam możliwość startu z grupą znajomych z którymi na co dzień trenujecie, biegacie i ćwiczycie. Pokażecie że w zespole jest ogromna siła, że można pozytywnie rywalizować, ścigać się z zespołami jak i wewnętrznie z kolegami, koleżankami z zespołu np. kto najwięcej kilometrów nabiega lub kto wytrzyma jednorazowo na trasie najdłużej .

Można biegać spokojnie, ale i bardzo mocno, odpoczywać co jedną pętlę ( wokół Parku H. Jordana) lub przyjąć inną strategię np. co trzy pętle czyli, można się zdrzemnąć w przerwie, spokojnie posilić się, iść na Rynek Główny aby ochłodzić się w Kościele Mariackim, udać się na zimny izotonik i kebaba lub zjeść słynne „kiełbaski z Nyski pod Halą Targową” i w ten sposób naładować wyczerpane akumulatory. A to wszystko dla zespołu, aby dobrze się pobawić, przekroczyć zamierzony dystans np. 120km, 150km, nawet 200km lub przekroczyć swoje dotychczasowe biegowe granice np. dystans półmaratonu, maratonu lub stać się 100% ultra-maratończykiem.

Każdy biegacz z zespołu ma przebiec minimum jedną pętlę wokół parku – 1km

Kolejny element to integracja biegowych środowisk z całej Polski, wspomnimy tylko o kilku największych klubach i stowarzyszeniach z Małopolski: KKB Dystans, Night Runners, Biegam bo Lubię Kraków, Parkrun, Poranny Patrol, Eskadra Masters, AZS AWF Masters, ITMBW, Rozbiegane Dobczyce, Lacho Team, Dobczycki Klub Biegacza, Niepołomice Biegają, Zabierzów Biega i wiele innych klubów z całej Polski.

Jest możliwość zwiedzenia Miasta Królów Polskich i zobaczenia gdzie Stańczyk żarty sobie stroił, gdzie skradał się Szewczyk Dratewka aby dopaść Smoka Wawelskiego. Następnie gdzie powstało socjalistyczne miasto w mieście, czyli największą aktualnie dzielnicę Krakowa- postindustrialną Nową Hutę, czy też jeszcze jedną perełkę, którą jest para afrykańskich słoni i stado pingwinów na wybiegu w krakowskim ZOO . Tuż obok Parku Jordana w Muzeum Narodowe zaprasza na wystawy. A to wszystko zobaczyć można przed, w trakcie i po BIEGU SZTAFETOWYM 

Serdecznie Was zapraszamy 

%d bloggers like this: